Anasayfa
Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2003 yılında Mahmut Selçuk Sönmez tarafından Düzce’de kurulan Hasel Teknik Ahşap İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Otomotiv sektörüne parça üreterek ana sanayiye hizmet vermektedir.

Firmamız günümüzde Düzce Hacıaliler mevkiinde hizmetine devam etmektedir. Tesisimiz 6000  kapalı üretim alanına ve 800  idari binaya sahiptir.

Sürekli gelişim ilkesiyle her geçen gün yenilenen, müşteri memnuniyetini esas alan üretim anlayışımızla, içinde bulunduğumuz pazarın bugünkü ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, her türlü faaliyetimizden doğabilecek çevresel etkilerin sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz.

Firmamız şehir içi ve şehirler arası otobüsler için hostes dolapları, ayırma duvarları, yer muşambası, şoför yatma yeri, taban tahtası, mutfak ünitesi, tırmanma rampası gibi ürünler, ambulans araçları için dolaplar, taban tahtaları , iç döşeme parçaları ve müşteri özel isteklerine bağlı olarak istenilen özelliklerde masa, dolap, kaplamalı ürünler üretmektedir.

Eğitilmiş ve eğitilen insan gücü ile kalite sistem şartlarını en iyi, en verimli şekilde karşılayarak, çalışanlarımızın eğitimine özen göstererek gerekli teknolojik destek ile uygun çalışma ortamını sağlamaktayız.

Temel amacımız bugün olduğu gibi yarın da çevresel etkileri göz önüne alarak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın daimî memnuniyetini sağlamaktır.


Bayiliklerimiz

MULTI RAIL

2000 yılında kurulan Multi Rail’in ana işi, demiryolu hizmet sektörü için özel yapım çözümler sağlamaktır.

Ziyaret Et
BAYOU

Bayou Matho Orman Ürünleri İç ve Dış Tic. Ltd.Şti, Almanya’nın önde gelen plywood firması Bayou Holzwerkstoffe’nin yabancı sermayesiyle 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Ziyaret Et
ARTBOARD AB - RECORE

İsveçli Artboard AB şirketi 1984 yılında Lars Henning ve Tore Andersson tarafından kuruldu. Her iki ortak da Söråker'deki Gullfiber'de birlikte çalıştı.

Ziyaret Et
GERMEÇ

Germeç Yalıtım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1992 Yılında kurulmuş olup bu tarihten itibaren PVC bazlı taban muşambası üretimi yapmaktadır. Germeç, (ISTANBUL) Silivri Beyciler Köyü civarında sahibi olduğu 40.000 m² arazi üzerinde kurulu 5.000 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır.

Ziyaret Et